Kontener - 2m3

Data publikacji: 18 czerwca 2023

Kontener na gruz o pojemności 2 m³ jest niezastąpionym narzędziem podczas prac budowlanych i remontowych. Poniżej znajduje się szczegółowy opis techniczny i zastosowanie tego urządzenia.

Korzyści z wynajmu kontenera - 2m3

Opis techniczny: Kontener na gruz o pojemności 2 m³ jest solidnie wykonany, zazwyczaj ze stali o wysokiej wytrzymałości, co gwarantuje jego odporność na uszkodzenia i ciężar gruzu. Wymiary typowego kontenera wynoszą około 2,0 metry długości, 1,10 metra szerokości i 1 metra wysokości, chociaż mogą się nieco różnić w zależności od producenta. Kontener posiada otwarte górne partie, co ułatwia załadunek gruzu. Boki kontenera są na tyle niskie, aby umożliwić wrzucanie gruzu bezpośrednio do środka. Kontenery są wyposażone w specjalne uchwyty, które ułatwiają ich przenoszenie i transport, nawet pod pełnym obciążeniem.

Zastosowanie: Kontenery na gruz są niezbędne podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych i remontowych. Pozwalają na skuteczne gromadzenie i segregację odpadów, co jest kluczowe dla ochrony środowiska i efektywności pracy. Kontener na gruz o pojemności 2 m³ jest idealny do małych i średnich projektów, takich jak remonty domów czy mieszkań, budowa garażu czy małych budynków gospodarczych. Kontenery można używać do przechowywania różnego rodzaju gruzu, takiego jak cegły, beton, ceramika, gips, szkło budowlane i inne odpady budowlane.

Korzyści z użycia: Używanie kontenera na gruz o pojemności 2 m³ ma wiele korzyści. Po pierwsze, pomaga utrzymać porządek i bezpieczeństwo na placu budowy, eliminując ryzyko wypadków związanych z rozrzuconym gruzem. Po drugie, ułatwia segregację i transport odpadów, co jest nie tylko korzystne dla środowiska, ale także pomaga spełnić wymagania prawne dotyczące odpowiedniego usuwania odpadów budowlanych. Po trzecie, zwiększa efektywność pracy, eliminując potrzebę ciągłego przerywania pracy w celu usunięcia gruzu.

Właściwości techniczne: Kontener na gruz 2 m³ musi spełniać pewne normy techniczne, aby był bezpieczny i skuteczny. Powinien być wykonany z wytrzymałego materiału, takiego jak stal, który jest odporny na uszkodzenia i ciężar gruzu. Kontener na gruz o pojemności 2m³ jest uniwersalnym narzędziem stosowanym w różnych dziedzinach budownictwa i remontów. Jego kompaktowe wymiary czynią go idealnym do małych projektów budowlanych, takich jak remonty łazienek, kuchni czy innych pomieszczeń w domach i mieszkaniach, gdzie ilość generowanego gruzu nie jest duża.

Wynajem kontenera na gruz jest łatwym i efektywnym sposobem na utrzymanie porządku i bezpieczeństwa na miejscu budowy. Kontenery na gruz pomagają w segregacji odpadów, co jest niezwykle ważne dla ochrony środowiska. Ponadto, korzystanie z kontenera na gruz pozwala na efektywne zarządzanie odpadami, co ułatwia pracę na budowie i przyspiesza postęp prac.

Oprócz zastosowania w budownictwie, kontenery na gruz są również używane przez firmy zajmujące się rozbiórką budynków, a także przez firmy zajmujące się renowacją i remontem. Są one niezbędne podczas dużej rozbiórki lub renowacji, gdzie generowane są duże ilości odpadów.

Podsumowując, kontenery na gruz są niezbędnym narzędziem dla każdego, kto prowadzi prace budowlane lub remontowe. Ułatwiają one zarządzanie odpadami, pomagają utrzymać porządek na miejscu budowy i przyczyniają się do ochrony środowiska poprzez umożliwienie skutecznej segregacji odpadów​​.

KONTENER - 2m3

200cm x 110cm x 100cm

KONTENER - 3m3

200cm x 120cm x 110cm

KONTENER - 4m3

320cm x 180cm x 80cm

KONTENER - 6m3

340cm x 180cm x 105cm

KONTENER - 8m3

340cm x 180cm x 125cm

KONTENER - 12m3

340cm x 180cm 135cm

KONTENER - 16m3

405cm x 185cm x 210cm

KONTENER - 38m3

650cm x 240cm x 220cm

BIG BAG 1m3

100cm x 100cm x 100cm