WYNAJEM ZSYPÓW BUDOWLANYCH

Zsypy budowlane Łódź, Zsypy budowlane Pabianice, Zsypy budowlane Kutno

ZSYPY BUDOWLANE

TO WYGODA W BUDOWNICTWIE

Zsypy budowlane to nieocenione narzędzie w każdym projekcie budowlanym, dużym czy małym. Zapewniają skuteczny sposób szybkiego i bezpiecznego przenoszenia ciężkich materiałów z wyższych pięter budynku na poziom gruntu. Dzięki wynajmowi zsypów budowlanych mogą Państwo zaoszczędzić czas i pieniądze, eliminując potrzebę kosztownej pracy i sprzętu. Wynajem zsypów budowlanych od posiada wiele cech i korzyści, między innymi:

  • Wygodna konfiguracja i instalacja – nasze zsypy są łatwe w instalacji, nawet w ciasnych miejscach.
  • Elastyczne konfiguracje – nasze zsypy budowlane można skonfigurować tak, aby pasowały do każdego miejsca pracy.
  • Bezpieczeństwo – wszystkie nasze zsypy budowlane posiadają zabezpieczenia takie jak system hamowania i poręcze, które pomagają zmniejszyć ryzyko obrażeń.
  • Oszczędność kosztów – wynajem zsypów budowlanych jest znacznie bardziej opłacalny niż ich zakup.
  • Szybka dostawa – możemy szybko dostarczyć zsypy budowlane na miejsce budowy, co pozwoli Państwu od razu przystąpić do realizacji projektu.
  • Doświadczenie i fachowość – dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży rozumiemy, co trzeba zrobić, aby praca została wykonana dobrze.

Naszym celem jest zapewnienie Państwu jak najlepszego doświadczenia w zakresie wynajmu zsypów budowlanych. Zobowiązujemy się do dostarczania wysokiej jakości produktów i usług po konkurencyjnych cenach.

Wynajem zsypu budowlanego Łódź - woj. łódzkie

Wynajem zsypów budowlanych to kompleksowa usługa zadedykowana przede wszystkim Klientom Biznesowym. Prezentowane przez nas produkty sprzyjają usprawnieniu prac budowlanych, przy jednoczesnym uwzględnieniu najwyższych zasad bezpieczeństwa oraz czystości. Zsypy budowlane do gruzu umożliwiają szybki, sprawny i bezproblemowy transport oraz niwelację gruzu do specjalnych kontenerów, zlokalizowanych w miejscu budowy np. pod burzonym, budowanym, remontowanym budynkiem. 

Dostępne w naszym asortymencie zsypy budowlane cechują się nie tylko bezpieczeństwem, ale również szeroką funkcjonalnością. Prosty montaż i demontaż elementów umożliwia ich dogodną eksploatację. 

Wszystkie oferowane przez nas zsypy budowlane wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów – trwałych, solidnych, odpornych na wstrząsy oraz uderzenia. Zsypy budowlane posiadają niezbędne zabezpieczenia w postaci wytrzymałych profili stalowych, odpornych na korozję (malowanie proszkowe), stalowe łańcuchy, a także solidne uchwyty.

Sam produkt wykonany został ze specjalnego tworzywa o wysokich parametrach mechanicznych (twardość, udarność), odpornego na promieniowanie UV (niezależnie od czasu ekspozycji), pokrytego specjalnymi bezpiecznymi dla człowieka i środowiska związkami. Zależnie od potrzeb, możliwe jest zastosowanie różnorodnych elementów mocujących.

Zsypy budowlane Łódź, Zgierz, Pabianice

Dystrybuowane przez nas zsypy budowlane mogą zostać zestawione z rusztowaniem, bądź otworami okiennymi (w pozycji pionowej), ewentualnie ze stropem (w pozycji poziomej).
Dogodny kształt poszczególnych elementów zsypu budowlanego sprzyja ich wygodnemu transportowi. Na życzenie Klienta dowozimy zamówiony produkt w dowolnie wskazane przez niego miejsce.
Dostępne w naszym asortymencie zsypy umożliwiają bezpieczny zrzut gruzu zarówno z niższych jak i wyższych kondygnacji. Kompletny produkt składa się z solidnej konstrukcji nośnej, kosza zasypowego (do wysypywania gruzu), elementu podstawowego (opcjonalnie również pośredniego), a także na życzenie Klienta – wciągarki.

KONTENER - 2m3

200cm x 110cm x 100cm

KONTENER - 3m3

200cm x 120cm x 110cm

KONTENER - 4m3

320cm x 180cm x 80cm

KONTENER - 6m3

340cm x 180cm x 105cm

KONTENER - 8m3

340cm x 180cm x 125cm

KONTENER - 12m3

340cm x 180cm 135cm

KONTENER - 16m3

405cm x 185cm x 210cm

KONTENER - 38m3

650cm x 240cm x 220cm

BIG BAG 1m3

100cm x 100cm x 100cm