USŁUGI ASENIZACYJNE – WYWÓZ SZAMBA


         Usługi asenizacyjne – wywóz szamba. Nasza firma świadczy profesjonalne usługi asenizacyjne w atrakcyjnych cenach dla mieszkańców Zgierza, Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego.
 Zapewniamy szybki dojazd na miejsce oraz atrakcyjne ceny. Jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji, gdy potrzebny jest wywóz nieczystości płynnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, szybkość oraz gwarantujemy komfort i pełne bezpieczeństwo.

Asenizacja jest zabiegiem sanitarnym polegającym na usuwaniu płynnych nieczystości i wywożeniu ich z wykorzystaniem specjalnych samochodów. Następnie pobrane nieczystości są dostarczane na tak zwane pola asenizacyjne, gdzie używane są jako nawóz, lub do oczyszczalni ścieków. To powoduje, że nieczystości płynne trafiają do odpowiedniego miejsca i nie stanowią one zagrożenia dla środowiska naturalnego.

Nasza firma od lat świadczy usługi asenizacyjne. Klientom gwarantujemy kompleksową pomoc w usuwaniu nieczystości płynnych z posesji domowych oraz innych posesji. Dysponujemy samochodami wyposażonymi w beczki asenizacyjne o różnych pojemnościach, co powoduje, że możemy dopasować je indywidualnie do objętości nieczystości. Zapewniamy przy tym bardzo atrakcyjne ceny usług i szybko reagujemy na zgłoszenia od klientów.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług asenizacyjnych – prosimy o kontakt w celu umówienia się na wykonanie zlecenia!


Wywóz nieczystości płynnych – wywóz szamba

Zgierz, Łódź, Aleksandrów Łódzki

Nasza firma oferuje szybki wywóz nieczystości płynnych z szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków. Zajmujemy się świadczeniem usług tego rodzaju już od lat i obecnie dysponujemy nowoczesnym zapleczem pozwalającym nam na sprawne, dokładne i jak najbardziej komfortowe zrealizowanie zlecenia dla klientów.

Gdy decydują się Państwo na założenie przydomowego szamba lub oczyszczalni, w takim przypadku trzeba również pamiętać o tym, aby regularnie opróżniać pojemnik. W tym celu konieczne jest korzystanie z usług asenizacyjnych. Jakiekolwiek próby wypompowywania zawartości na zewnątrz i odprowadzania ich do środowiska są nielegalne i mogą skończyć się karą. Ponadto, są niekomfortowe i czasochłonne.

W takiej sytuacji najlepiej wybrać wywóz nieczystości płynnych razem z naszą firmą. Wówczas nasz wóz przyjedzie do Państwa we wskazanym terminie i będzie mógł wypompować nieczystości, a następnie dostarczyć je do miejsca, gdzie będą mogły być odpowiednio zutylizowane. Nasi pracownicy zajmą się wówczas wszystkim co związane jest z wywozem nieczystości. Zgłoszenia realizujemy błyskawicznie.

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszych usług w tym właśnie zakresie – wystarczy jeden telefon, aby umówić się na przyjazd pojazdu w najbardziej dogodnym dla Państwa terminie!